Zakłady na esport w LV BET

lvbet esport zaklady 1

Typowanie eSportu to interesujący sposób na zarabianie przez internet – o ile chociaż szczyptę mamy o przedstawianym temacie pojęcie.
Naturalnie spora część firm bukmacherskich w Polsce proponuje zakłady na mecze na Esport, a w owej grupie jest oczywiście LVBET.

Który niedawno włączył na swej stronie dodatkową zakładkę esportową z obfitą ofertą kursów live oraz możliwością obserwowania rozgrywek live. Obecnie klienci mogą korzystać z niniejszej zakładki na własnych telefonach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Legalni bukmacherzy a Esport

Obserwowanie oraz obstawianie esportu na telefonie w żadnym wypadku nie było prostsze. Teraz odrębna zakładka esport przystępna jest w praktycznym położeniu – na dedykowanej graczom podstronie.
Dołączenie tej funkcjonalności w dużej mierze obetnie czas przydatny na postawienie kuponu a co więcej ułatwi wypatrzenie atrakcyjnych meczów w najmocniej interesujących rozgrywkach.

Następnym krokiem zmian w kategorii mobile LVBET było zastosowanie oglądania streamów z różnorodnych meczów na żywo w ramach meczów eSportowych. Do tej pory dostępne były one wyłącznie w wersji na kompy LV BET, teraz najistotniejsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends oraz dużo innych będzie można oglądać też na odbiornikach komórek oraz padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – lubiany jak nigdy

LVBET coraz mocniej rozwija się na esport, obecnie czynimy to z wielką siłą. Bez ustanku pragniemy się poprawiać w owym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w wersji mobile jest tego adekwatnym przykładem.
Polepszamy nie tylko nasz soft, lecz też rozszerzamy swoją aktywność na nowych sektorach, do których naturalnie możemy wliczyć esport – oznajmiła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Ten legalny bukmacher wirtualny działa na krajowym rynku od ponad trzech lat. Do chwili obecnej firma zaangażowała się w rozbudowę przeróżnych dyscyplin oraz paru klubów sportowych. LVBET jest donatorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także formalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Prócz tego, „wszedł” w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series i na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Ciekawe informacje