Zakłady bukmacherskie a promocje na start

bonus bukmacherski min 1

Legalni bukmacherzy znacznie różnią się od siebie, nie tylko kursami zakładów i wielkością depozytów, ale i ilością promocji na start – a zwłaszcza ich wielkością. Dlatego wybierając swojego bukmachera warto zapoznać się z przedstawianymi ofertami a zwłaszcza bonusami powitalnymi, jako potencjalnie bardzo opłacalną dla graczy opcją.

Dlaczego bardzo opłacalną i dlaczego potencjalna? Otóż mowa tu o bukmacherce czyli grze o charakterze losowym gdzie każda wygrana jest z definicji potencjalna. Decydując się na grę wiemy , że możemy stracić. Na szczęście firmy bukmacherskie świetnie przygotowały się na tę ewentualność oferując szeroki wachlarz ofert, mających na celu zminimalizować ryzyko tym samym zachęcając do gry.

Promocje na start

                 Promocje na start na zakładach bukmacherskich, bo o nich mowa są to najogólniej rzecz ujmując, dodatkowe środki na start dzięki którym pomnożenie dotychczasowego kapitału będzie nie tylko łatwiejsze ale i szybsze.

Środki te, w zależności od oferty, mogą być albo dosłownie dodatkowymi darmowymi pieniędzmi na zakłady które otrzymamy po zarejestrowaniu się używając kodów promocyjnych (jest to bardzo ważne!) i wpłacenia środków, otrzymujemy wtedy od bukmachera tyle samo co wpłaciliśmy, na przykład TOTALbet oferuje nawet do 5000 zł.

Fortuna
Jak dla Nas to najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - super ofertę, kursy, bdb aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy oraz bonusy.
Betfan
Bardzo ciekawy i dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Świetna oferta, wysokie kursy oraz mnóstwo promocji. A do tego doskonały support.
STS
Najpopularniejszy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy za rejestrację i dodatkowe dla stałych graczy.

TOTALbet dodatkowo oferuje nam bonus w postaci 30% naszej wygranej, który zostanie dodany na nasze konto po wygranym zakładzie. Ciekawie zaczyna się robić kiedy połączymy promocje startowe np. wpłacając 1000 zł, dostaniemy dodatkowe 1000 zł które możemy postawić na kupon z przykładową kombinacją zakładów o kursie 5 co w wypadku wygranej skutkować będzie wygraną o 1500 zł wyższą niż spodziewane 5 tysięcy.

Zakład bez ryzyka

Kolejną atrakcyjną formą promocji na startzakłady bez ryzyka polegające na tym, że pieniądze gracza po przegranym zakładzie wracają na jego konto, co w istocie może trochę przypominać poprzednią promocję lecz przy tego typu bonusach warto zapoznać się z całością oferty bukmachera.

Oprócz tego bukmacherzy zachęcają np stałymi bonusami do wygranych zakładów, tym większymi im więcej zdarzeń obstawimy na kuponie co z kolei również można wykorzystać pamiętając przy stawianiu zakładów. Przykładowo Betclic oferuje nam zwrot postawionej kwoty do 550 zł oraz stałe bonusy za ilość postawionych zakładów oferując nam np plus 10% do wygranej za każdym razem kiedy postawimy określoną ilość zdarzeń (np 4) na kuponie.

Bonus za wygrywanie

Dodatkowo większość bukmacherów oferuje bonusy za wygrane jak np Fortuna dokładająca nam 100% wygranego zakładu do 1000 zł. W praktyce wygląda to tak że wygrywając zakład w którym postawiliśmy np 1000 zł na trzy pewne mecze których łączny kurs ustalił potencjalną wygraną na 3700 zł, dostajemy 7400 zł. Opłacalne prawda? Łącząc te dwa bonusy, możemy postawić bardziej ryzykowny zakład opiewający na wiele wyższą wygraną przy zabezpieczeniu, że przegrany zakład nie będzie skutkował przegraniem postawionych pieniędzy.

Fortuna

100% do 1000 zł + freebet 20 zł

Jak dla Nas to najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - super ofertę, kursy, bdb aplikację oraz mecze na żywo. Do tego ...

Dobrze ale dlaczego bukmacherzy chcą nam dać coś za darmo?

Dlaczego ktokolwiek chciałby to robić? Otóż nikt, obecna sytuacja czyli bonusy do wygranych, wczesny cash out, zakłady bez ryzyka, darmowe środki bez wpłaty własnej, są skutkiem istnienia wolnego rynku który niejako zmusza bukmacherów do wymyślania coraz to nowszych i bardziej efektywnych sposobów, mających za zadanie przyciągnąć do siebie gracza jednocześnie konkurując między innymi bukmacherami.

Czy to się opłaca?

To pytanie zadają sobie zarówno bukmacherzy jak i nowi gracze. W obydwu przypadkach można wystosować taką samą odpowiedź, a mianowicie : tak ale nie wszystkim. Bukmacherzy obracają milionami złotych dlatego ryzyko jakie podejmują dając graczom bonusy w wysokości tysiąca dwóch lub pięciu tysięcy złotych jest stosunkowo niewielkie.

lvbet bonus bez depozytu 2

Jednak dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie zdołało uczynić bukmacherkę źródłem dodatkowego dochodu, a część z nich jedynego źródła utrzymania. Jest to oczywiście ryzyko, ale możliwości jakie w tym momencie oferują nam  bukmacherzy, chociażby za pomocą bukmacherskich promocji na start i strony internetowe na których każdy może za darmo sprawdzić typy sugerując się doświadczeniem innych, sprawiają że gra naprawdę jest warta świeczki, nawet dla niedoświadczonych graczy.

Powodzenia!

Ciekawe informacje