Wybory prezydenckie 2020 – typy bukmacherów

wybory prezydenckie typy zaklady 1

Termin wyborów prezydenckich to godzina decyzji. Sprawdź jak bukmacherzy obstawiają wyniki wyborów na prezydenta RP…

W obecnym tygodniu odbędzie się I runda wyborów prezydenckich. Przeto legalni bukmacherzy online, a w tym i BETFAN.PL proponują dużo zakładów specjalnych powiązanych z tym zdarzeniem, jakim z wolna poczyna żyć aktualnie cała Polska.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

DUDA BĄDŹ TRZASKOWSKI?

Od razu wystartujmy od tego, co najważniejsze. U rzeczonego legalnego krajowego buka możecie grać na zakładach, kto zwycięży głosowanie o fotel prezydenta Polski. W tej chwili pewniakiem u firm bukmacherskich jest bezsprzecznie Andrzej Duda, jaki praktycznie w dowolnym sondażu okupuje pierwszą pozycję w rankingach.

Aczkolwiek od okresu Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla aspiranta wspieranego przez PO o wiele wzrosło. Tak dalece, że w poniektórych zapowiedziach pokonuje on i dzisiejszego prezydenta. Oczywiście trochę, lecz jednak.

Znawcy w BETFAN liczą, że na 54% pokona konkurentów Duda. Procenty na to że rajd o fotel prezydenta zwycięży Trzaskowski szacowane są na prawie 44%.
Aczkolwiek Szymon Hołownia bądź Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie liczyć plus minus 10% głosów, to nie mają realnie najmniejszych możliwości na to, żeby dostać się do II tury.

sts aktualne promocje 2

Również jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń bądź chociażby Stanisław Żółtek. Chociaż tenże ostatni kandydat z racji projektu „Menelowe+” zdoła według bukmacherów on-line na końcu uzbierać pewnie ze 2 punkty %.

WYNIKI PRETENDENTÓW w WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy w naszym Kraju dają nadto możliwość obstawiania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, jak wielu aspirantów w całości dostanie co najmniej 10.01% poparcia, a także jakie będą rezultaty wszelkich jednostek rywalizujących o rolę głowy państwa. Bez dwóch zdań wiemy, że poniekąd na pewno będzie II runda. Co ważne, w tej chwili dziś możecie grać na zakładach, jaki efekt zdobędą w niej Duda i Trzaskowski, którzy pewnie na bank się w niej pojawią.

Koniec końców: wszelkie typy, jakie chcielibyście odszukać odnośnie do wyborów prezydenckich wyszukacie na wortalu www.betfan.pl.
Bez wątpliwości jest tak dużo możliwości że którykolwiek użytkownik znajdzie coś praktycznego do obstawiania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje