STS – dodatek za rejestrację

kod promocyjny sts 1

Kod promocji czy to w STS czy w Totolotku innymi słowy u legalnie działających firm bukmacherskich niekiedy jest niezbędny, a zwykle nie. Generalnie reguła jest taka, że i bez kodu bonusowego uzyskamy sporo pieniędzy na start na grę na zakładach sportowych u bukmacherów wirtualnych. I warto o tym pamiętać …

W Kraju mamy paru różnych legalnie funkcjonujących bukmacherów online. Wśród nich jedną z kluczowych ról odgrywa bukmacher STS. Stąd trudno się dziwić rozlicznym typerom, iż marzą oni dołączyć do tego buka. Jest to wszak synonim zawodowstwa i efektywności w działaniu.
Jednocześnie wskutek swojej pozycji na rynku ta instytucja mogłaby już jakiś czas temu odpuścić sobie starania. Tak jednak nie jest, bo firma egzystuje nieustannie walcząc o klienta. W taki sposób właśnie zaskarbiła ona sobie sympatię graczy
i ta ciągła koegzystencja ma się w najlepsze.

Kod promocji STS’u to VIPKOD

Pragnąc otworzyć u tego operatora zakładów konto, to bez wątpienia pragnęlibyśmy sprawdzić, czy są w tej chwili jakieś gratisy w STS. Informacja ta tylko napędzi naszą decyzję.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

A najfajniejsze jest to, iż ów buk posiada mnóstwo tego typu propozycji, a jedną z nich jest możliwość skorzystania z rabatu dającego całkiem ekstra bonus na start.

Jaki w STS zyskamy rabat na start?

Jak wcześniej było wspomniane, bardzo ważne
jest, by nowy typer już na początku czuł się rozpieszczany. Toteż podczas rejestracji powinniśmy wpisać aktywujący kod: „VIPKOD„. Dzięki niemu na nasze konto trafia suma 29 złotych promocji bez depozytu.

Świadczy to o tym, że dowolny nowy gracz nawet nie musi wpłacać jakiejkolwiek sumy, a i tak od bukmachera STS zdobywamy prezent, za który możemy ogłosić swoje debiutanckie zakłady.
Stąd też tego typu kod promocyjny STS to bardzo dobry wariant na to, by bez zbędnego szafowania poznać i zakosztować obstawiania meczy w typach bukmacherskich. Wyłącznym wymogiem jest to, że pewną ilość razy powinniśmy rzeczonymi dodatkowymi kwotami obracać. Dopiero po owym fakcie zdołamy bez przeszkód spieniężyć je na własny rachunek w banku.

sts aktualne promocje 2

Jak dostrzegasz, możliwości w materii przyciągania, uwagi nowych użytkowników jest bez liku, a ta przedstawiona w tym miejscu opcja jest po prawdzie strzałem w dziesiątkę.

Toteż powinno się – jeżeli intryguje nas typowanie meczy on-line – otworzyć konto u owego bukmachera i zdobyć na początku bonus bukmacherski aktywując kod promocji STS. Równocześnie godne nadmienienia jest to, iż w żadnym wypadku na tym gratisie nie kończą się nasze gratyfikacje na portalu www.sts.pl.

Można zatem skonsolidować ze sobą cykl przeróżnych ofert STSu, co naturalnie jest dobrym wyborem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Więcej nt kod bonusowy w STS znajdziesz na:

Ciekawe informacje