Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Najlepsze aplikacje bukmacherskie na telefon

W dzisiejszym świecie coraz więcej stron internetowych decyduje się na wprowadzanie specjalnych aplikacji mobilnych na smartfony i tablety. Od kilku już lat widać wzrost zainteresowania takimi nowinkami. Dzięki aplikacjom o wiele łatwiej i szybciej można załatwić swoje sprawy – czy to zrobić zakupy, czy zarezerwować wizytę u lekarza. Naprzeciw rozwojowi tego trendu wyszli również bukmacherzy.

Dzisiaj przedstawimy najlepsze aplikacje bukmacherskie na telefon

Czym są aplikacje bukmacherskie?

Najprościej mówiąc – takie aplikacje, to zakłady bukmacherskie na telefon. Wszystko jest banalnie proste, jeśli posiada się już konto u któregoś z bukmacherów, którzy taką aplikację posiadają. Wystarczy wtedy pobrać ją na telefon, zainstalować, a także zalogować się danymi do konta bukmacherskiego. Wtedy będziemy mieli dostęp do wszystkich możliwych usług bukmachera – tylko w swoim smartfonie.

65 ratings
Opis oferty
100% do 1000 zł + freebet 20 zł
11 ratings
Opis oferty
100% do 3000 zł + darmowy zakład
79 ratings
Opis oferty
100% do 1200 zł + freebet 29 zł

Właśnie z tego powodu bukmacherzy prześcigają się w tym, których z nich stworzy świetną aplikację, aby można było mówić o nich w kontekście najlepszych aplikacji bukmacherskich. Są one swego rodzaju „przedłużeniem” strony, dzięki czemu można jeszcze szybciej obstawiać zakłady.

Czym różnią się aplikacje od strony internetowej bukmachera?

Za moment przedstawimy najlepsze aplikacje bukmacherskie, jednak jeszcze słów kilka o różnicach pomiędzy stroną internetową, a aplikacją. Tak naprawdę różnią się one tylko kosmetycznie, przy zachowaniu wszelkich funkcji.

Tym, co przemawia za aplikacją jest prostota dostępu i szybkość typowania przez telefon. Za pomocą zakładów bukmacherskich na telefon można kilkoma kliknięciami doładować konto, przefiltrować ofertę, a także postawić kupon. Oczywiście, takie same usługi mamy na stronie internetowej, jednak logowanie się za pośrednictwem przeglądarki, a także logowanie zajmują o wiele więcej czasu.

Właśnie dlatego coraz większa liczba osób woli korzystać z mobilnych wersji na swoich telefonach.

 

Ranking 3 najlepszych aplikacji bukmacherskich

Oto lista trzech najlepszych aplikacji bukmacherskich. Wzięliśmy pod uwagę ewentualne bonusy, a także podobieństwo do strony internetowej i możliwości aplikacji mobilnych.

3. Miejsce – Totolotek

Na trzecim miejscu wśród najlepszych aplikacji bukmacherskich znalazł się Totolotek. Jest to najstarszy bukmacher w naszym kraju, który dzięki wielkiemu doświadczeniu na rynku wie, że bez aplikacji mobilnej nie można być uznawanym za dobrego bukmachera.

totolotek bukmacher bez depozytu 4

Totolotek za samo zainstalowanie swojej wersji na telefon daje możliwość bonusu – nawet do 49 złotych od pierwszego depozytu w aplikacji. Jest też jedynym bukmacherem, który ma to w swojej stałej ofercie.

Jeśli chodzi o sprawy z nią związane, to działa bez zarzutów. Wygląda bardzo podobnie do swojego odpowiednika w Internecie i jest wolna od błędów, a także zacinania się. Wszystkie funkcje, do których gracz ma dostęp zostały przeniesione na aplikację. Czy to historia kuponów, czy cashout, a także zakłady live. Wszystko w niej jest.

 

2. Miejsce – Betclic

Na miejscu drugim wśród zakładów bukmacherskich na telefon znalazła się aplikacja stworzona przez Betclic. W opinii wielu ekspertów jest ona jedną z lepszych na rynku – my się do niej dołączamy. Jest to jeden z nielicznych bukmacherów, który daje możliwość oglądania na żywo spotkań również w aplikacji mobilnej na telefon. Gracze mają dostęp do szerokiej oferty zakładów live, a przy tym mogą śledzić najważniejsze spotkania.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

Jest to naprawdę duży plus. Nie zapominajmy o najlepszym cashoucie na rynku, który oferuje właśnie Betclic. Także w aplikacji jest on jak najbardziej dostępny. Aplikacja od Betclic daje dostęp do wszystkich statystyk, a także każdej poszczególnej zakładki, które widnieją na stronie bukmachera.

Nie ma w niej mowy o błędach, a sam wygląd aplikacji jest bardzo nowoczesny. Logowanie za pomocą touch ID, oraz face ID jest świetnym dopełnieniem całej aplikacji, którą musimy ocenić bardzo dobrze.

 

1. Najlepsza aplikacja – STS

Wygranym w naszym zestawieniu najlepszych aplikacji na telefon został nie kto inny, tylko STS. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce wie, jak przyciągać zainteresowanych, nowych typerów. Aplikacja mobilna od STS wyróżnia się kilkoma ciekawymi funkcjami.

Chodzi mianowicie o możliwość oglądania spotkań na żywo – podobnie jak w przypadku Betclica. Jednak w STS wybór meczów, zarówno do oglądania, jak i obstawiania w zakładce live jest o wiele bardziej rozbudowana i posiada setki kombinacji. Do tego dochodzi możliwość włączenia funkcji „PUSH”, dzięki której gracze będą informowani i zmianie wyniku – ale to nie wszystko.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Szybkie wpłaty i wypłat – maksymalnie do 15 minut, funkcja stworzenia szybkiego zakładu, za pomocą tylko kilku kliknięć, a także dobrze prosperujący cashout.

Te wszystkie funkcje, w połączeniu ze świetną ofertą pozwoliły temu bukmacherowi znaleźć się na najwyższym podium naszego zestawienia. Warto jest także śledzić STS w social mediach, gdzie co jakiś czas oferuje on freebety za to, że ich typerzy założą aplikację mobilną. Taka akcja prowadzona jest co kilka miesięcy i dzięki niej można liczyć nawet na 20-29 złotych darmowych środków na grę w aplikacji.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje