Jak typować mecze przez internet?

Jak typować mecze przez internet

Najtrudniej jest zacząć. Tymi słowami można rozpocząć artykuł dotyczący tego, jak typować mecze przez Internet. Każdy, kto chciałby spróbować musi nieco zagłębić się w temacie samej bukmacherki, aby obstawianie meczów było produktywne i łączyło przyjemne z pożytecznym.

Co więc należy zrobić, żeby odpowiednio „wejść” w zakłady bukmacherskie?

Jak rozpocząć obstawianie meczów

Na samym początku, zainteresowani obstawianiem meczów muszą się nastawić, że trochę to może potrwać. Najważniejsze, żeby nie podejmować pochopnych decyzji, a skupić się na szczegółach poszczególnych bukmacherów.

1. Wybór bukmachera

Każdy, kto jeszcze nie wie, jak typować mecze przez Internet powinien rozpocząć od przejrzenia wszystkich ofert bukmacherów. Na pierwszy rzut oka oferty są takie same, jednak gdy przejrzymy ich pełne oferty na wszystkie sporty, e-sport, czy sporty wirtualne zobaczymy, jak mocno się one różnią. To samo tyczy się warunków obrotu bonusami, czy różnymi promocjami.

65 ratings
Opis oferty
100% do 1000 zł + freebet 20 zł
79 ratings
Opis oferty
100% do 1200 zł + freebet 29 zł
11 ratings
Opis oferty
100% do 3000 zł + darmowy zakład
53 ratings
Opis oferty
100% do 1500 zł + freebet 20 zł
45 ratings
Opis oferty
100% do 2050 zł za wpłatę

2. Rejestracja konta

Gdy wybór padł na danego bukmachera, wystarczy już tylko się zalogować, aby rozpocząć obstawianie. W każdej z firm wygląda to podobnie – należy wejść na stronę internetową bukmachera i znaleźć zakładkę „zarejestruj się”.

Wtedy automatycznie zostajemy przekierowani do formularza, który wystarczy wypełnić. Po podaniu wszystkich potrzebnych bukmacherowi danych należy poczekać na weryfikację konta – trwa ona maksymalnie do godziny i sprawdzane jest to, czy podane dane są prawdziwe. Jeśli tak, to po otrzymaniu maila zwrotnego można rozpocząć grę.

3. Stworzenie kuponu

Stworzenie kuponu również nie jest niczym trudnym. Najważniejsze jest to, aby znać poszczególne kombinacje – co dana z nich oznacza, np. w piłce nożnej – czym jest under i over, czy handicap w poszczególnych dyscyplinach sportu.

Na samym początku warto poczytać o słownictwie bukmacherskim, które może się w przyszłości przydać.
Skupiając się jednak na procesie obstawiania – jak typować mecze przez Internet? Wystarczy wybrać zdarzenia, które nas interesują i zaznaczyć odpowiednie z nich. Każdy typ posiada ustalony przez bukmachera kurs zdarzenia.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

W zależności ile typów na kuponie się znajdzie, to każdy kurs jest ze sobą mnożony. Na sam koniec wystarczy wybrać stawkę, za którą chcemy puścić kupon i w tym momencie pojawia się ewentualna kwota do wygrania. Jeśli wszystkie typy wejdą, właśnie ta suma zostanie przelana na konto depozytowe gracza.

Na co zwrócić uwagę przy typowaniu?

Ważne jest również na samym początku obstawiania, żeby pamiętać o kilku ważnych aspektach, które mogą pomóc w złapaniu doświadczenia podczas typowania. Po pierwsze żeby mieć lepszy ogląd na spotkania należy analizować statystyki.

Jest to nieodłączny element bukmacherki, ponieważ to, w jakiej formie jest dana drużyna/zawodnik, czy jak wyglądają ich pojedynki bezpośrednie mogą zadecydować o końcowym rezultacie.

Kolejny aspekt, to wybór dyscyplin sportowych. Warto jest skupić się na tych, które lubimy i przede wszystkim znamy – ich specyfikę, rodzaj rozgrywek, terminarz sezonu i ważne spotkania. To również powinno ułatwić typowanie. Co ciekawe – wielu ekspertów radzi, aby nie typować swoich ulubionych zespołów, a także tych, których nie lubimy. Emocje nie mogą brać góry w przypadku obstawiania meczów.

 

A oto przykład jak typować mecze …

Oto jaką analizę wykonaliśmy dla jednego z meczów podczas EURO 2012 w Polsce …

Wielu kibiców krytykowało polskich organizatorów Euro 2012, że zgodzili się na to, aby finałowy mecz mistrzostw rozgrywany był na Ukrainie.

Skład pary finałowej sprawia, że los okazał się sprawiedliwy. Mecz Hiszpania – Włochy, który wyłoni Mistrza Europy będzie kolejnym spotkaniem obu drużyn na tych zawodach. Wcześniej w ramach rozgrywek w grupie C Hiszpania zremisowała z Włochami 1-1.

Na gdańskiej PGE Arenie mecz obserwowało prawie 39 tysięcy ludzi. Ilu widzów pojawi się na Narodowym Olimpijskim Kompleksie Sportowym w Kijowie przekonamy się już 1 lipca. Stawka meczu sprawia, że ciekawie zapowiadają się również zakłady bukmacherskie Hiszpania – Włochy.

Najkorzystniejsze kursy związane ze zwycięstwem Hiszpanii przekraczają 2,15. Zwycięstwo Włochów jest notowane powyżej 4,00. Bukmacherzy uważają, że znacznie bardziej prawdopodobny jest remis, który opatrzony został kursem 3,25.

Oczywiście jeśli chodzi o finał Euro 2012 typy bookmacherów mają jedynie znaczenie pomocnicze. Każdy z graczy powinien samodzielnie przeanalizować wszelkie za i przeciw konkretnym rozstrzygnięciom. Jeśli angażuje się w zakład własne pieniądze, to warto zastanowić się, jak najlepiej na nich zarobić. Duży wpływ na przewidywany rezultat i typowanie meczu Hiszpania – Włochy ma fakt, że ta pierwsza drużyna jest obecnym Mistrzem Świata i Mistrzem Europy. Duży wpływ na powszechną wrzawę mają media, które lubią interesować się jedynie zwycięzcami. Dla środków komunikacji masowej liczy się jedynie aktualny mistrz.

Tytuły wywalczone przez Hiszpanów sprawiły, że ich styl gry wzbudzał niemałe zachwyty. Warto przypomnieć, że już po półfinałowym meczu z Portugalią zachwytów było mniej. Hiszpańska tiki –taka była niekiedy wyśmiewana.

Może się okazać, że po meczu z Włochami nikt już się nie przyzna do Hiszpanii. Te same gazety, które dzisiaj uważają, że wymienianie setek podań na przedpolu bramki jest esencją futbolu, zaczną wyśmiewać się z bezproduktywnego ganiania za piłką. Tak było już z Niemcami. Dziennikarze, którzy zachwycali się grą maszyny do zdobywania bramek, po porażce z Włochami drwili z jej umiejętności i przygotowania.

Fortuna

100% do 1000 zł + freebet 20 zł

Jak dla Nas to najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - super ofertę, kursy, bdb aplikację oraz mecze na żywo. Do tego ...

Ciekawe informacje