Gdzie typować walki KSW/MMA

ksw fortuna oferta zakladow 1

Legalny bukmacher internetowy Fortuna oraz Organizacja KSW (organizacja MMA), zainicjowały kooperację. A to znaczy zakłady wzajemne na KSW u owego buka.
Parafowany 2-letni kontrakt zawiera wszelkie starcia w klatce KSW zaplanowane na 2020 a także 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie dostrzegalne przy wydarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Bukmacher internetowy utworzył dla entuzjastów MMA rozliczne promocje, quizy a także zakłady specjalne, które wyszukacie w formalnych kanałach Fortuny.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Obstawiaj MMA z bukmacherem Fortuna

Nieprzerwane powiększanie partnerstw w biznesie jest dla nas fundamentalne w rozkwicie nie jedynie samej Organizacji KSW, lecz i całej dyscypliny sportowej. Niezwykle się napawam optymizmem, iż do gremia partnerów przystąpił lider zakładów wzajemnych w Polsce, który będzie nam asystować nie jedynie na rynku lokalnym, lecz również przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Mocno cieszę się z podjętej współpracy a także mam wiarę, iż przyniesie ona obu stronom sporo satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, naczelny Organizacji KSW.

Parafowanie układu z Federacją KSW było dla nas normalną decyzją. Od długiego czasu oglądamy istotny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to uznana oraz nader szeroko rozpoznawalna jednostka w świecie sportów walki, wskutek tego ufamy, iż z powodu tej współpracy Fortuna utwierdzi się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla każdych amatorów MMA a także dotrze do coraz to liczniejszej grupy ludzi obserwujących dowolne wydarzenie urządzane przez Organizację KSW.

Już teraz oferujemy największą ilość zakładów przed meczem i na żywo w Polsce na wszelkie najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zagwarantować, iż zacząwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa a także marketingowa będzie coraz bardziej intensywna. – zakomunikował Konrad Komarczuk naczelny Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 5 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Konfrontacja Sztuk Walki

To najbardziej renomowana federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie plus jedna z najbardziej popularnych na świecie. To dzisiaj również wtóre obok Tour de Pologne krajowe wydarzenie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach zorganizowanych przez KSW w Polsce, Anglii i Irlandii walczyło z górą 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat buduje historię europejskiego MMA, organizując najbardziej wyjątkowe gale MMA w Europie. Federacja rozpowszechnia tą dziedzinę oraz formuje jej sportowe znakomitości.

Ostatnio Federacja święci doniosłe sukcesy: wyprawiła przykładowo drugą na świecie galę MMA odnośnie do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wtedy to sprzedano 57 766 biletów, a także spektakularne gale za granicą – w Irlandii, Chorwacji czy Anglii.

Fortuna to nie jedynie walki w klatce 😉

Fortuna to legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, wielkiej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W naszym Kraju ów legalnie działający bukmacher on line organizuje zakłady w kanale online na www.efortuna.pl i dodatkowo w aplikacjach na komórki na Android oraz iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej przeszło 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Ciekawe informacje