Totolotek

totolotek bukmacher online 1
37 ratings
Bonus

100% do 1000 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Brak

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Dotpay, Tpay, Skrill, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Na średnim poziomie z tendencją wzrostową.
  • Darmowy zakład: Brak. Jedynie bonus za wpłatę
  • Minimalny depozyt: 20 zł
Obstawiam Obstawiam

Czas na bukmachera, o którym słyszał chyba każdy w Polsce. Chodzi mianowicie o Totolotek, który od ponad 25 lat działa na polskim rynku bukmacherskim. Jak przystało na tak doświadczoną firmę, to prężnie działają oni marketingowo i sponsorują takie ekipy jak: Skra Bełchatów, koszykarski zespół Legii Warszawa, a także są oni tytularnym sponsorem Pucharu Polski w piłce nożnej.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie miał miejsce rebranding firmy, który doprowadził do wielu zmian na stronie. Główna z nich dotyczy zakładów na żywo, których liczba sięga około 40 tysięcy w jednym miesiącu.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
20zł bez depozytu + 500 zł za wpłatę

Sama oferta na zakłady w Totolotku jest naprawdę bardzo dobra, a promocje towarzyszące zakładom AKO mogą zainteresować wielu typerów. Chodzi mianowicie o Toto-ligę i Toto-gol. Toto-liga polega na typowaniu zdarzeń, które wskaże bukmacher – jest ich dokładnie trzynaście i należy wytypować każde z nich.

W Toto-gol otrzymujemy od bukmachera listę sześciu spotkań, w których każdy typer musi podać dokładne wyniki tychże pojedynków. W każdej z tych promocji można wygrać ogromną sumę pieniędzy, co jest oczywiście dobrym powodem, aby uczestniczyć w tego typu akcjach od bukmachera.

Na koniec warto powiedzieć nieco o bonusach startowych dla każdego nowego gracza. Flagową promocją na start jest bonus powitalny, czyli możliwość otrzymania nawet 1000 złotych od pierwszego depozytu.

Poza tym, gdy typer zdecyduje się zainstalować także aplikację mobilną otrzyma dodatkowy bonus – 100% od pierwszej wpłaty do 49 złotych. Ostatnim z nich jest przystąpienie do BetClubu, który jest programem lojalnościowym Totolotka. Każdy typujący zbiera w nim punkty, które potem można wymieniać chociażby na podwyższane kursy, darmowe zakłady, czy zakłady bez ryzyka.

totolotek bukmacher bez depozytu 2

Bonusy w Totolotku

Totolotek jako firma, która może pochwalić się największym doświadczeniem w naszym kraju, ponieważ już ponad 25 – letnim, również posiada ciekawe promocje, zarówno na start, jak i dla graczy, którzy zostają z tym bukmacherem na dłużej.

Ich flagową promocją jest 100% od pierwszej wpłaty do 1000 złotych. Poza tym są jednym bukmacherem, który rozdaje dodatkowo taki sam bonus od pierwszego depozytu w aplikacji mobilnej. Tam każdy może uzyskać nawet 49 złotych w formie bonusu.

Betclub

Totolotek posiada także wspomniany BetClub, czyli program lojalnościowy, dzięki któremu gracze mogą zbierać punkty i wymieniać je na dodatkowe kursy, czy darmowe zakłady. Świetną promocją jest również „Bonus King Size”, który jest przeznaczony dla fanów tak zwanych taśm. Im więcej zakładów na kuponie, tym możliwość osiągnięcia nawet +66% do ewentualnej wygranej kuponu.

totolotek bukmacher online 3

100% do 1000 zł za wpłatę