STS

sts bukmacher online 1
79 ratings
Bonus

100% do 1200 zł + freebet 29 zł

Najlepszy bonus

Bonus za rejestracjębez depozytu! 29 zł

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Tpay, Skrill, Neteller, Dotpay, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana, kursy - średnie, ale STS TV robi robotę
  • Darmowy zakład: Tak, w postaci bonusu bez depozytu!
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiam Obstawiam

Wielu nowych typerów zastanawia się, czy bonus za rejestrację w STS jest lepszy od innych. Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań wśród zainteresowanych obstawianiem osób. Właśnie dlatego dzisiejszy temat dotyczy najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju.

STS zbudował sobie niepodważalną pozycję na polskim rynku bukmacherskim, dlatego również promocje, które oferuje powinny być z najwyższej półki. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Freebet na start

Freebet, czyli darmowe środki, to jeden z wyróżniających się bonusów za rejestrację w STS. Wynika to z faktu, że tylko kilku bukmacherów w Polsce decyduje się rozdawać pieniądze bez depozytu swoim nowym graczom. STS oferuje 29 złotych każdemu, kto podczas rejestracji w rubryce „posiadam kod promocyjny” wpisze hasło: VIPKOD.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

Wtedy automatycznie po poprawnej weryfikacji konta, dany gracz otrzyma dokładnie taką kwotę na konto bonusowe.

Oczywiście bukmacher narzucił pewne wymagania, które każdy musi spełnić, jeśli chce wypłacić otrzymane środki. Należy dokonać trzykrotności obrotu stawki, po kursie minimalnym całego zakładu 1.91.

 

Bonus za rejestrację w STS

U najpopularniejszego bukmachera online nie mogło zabraknąć również bonusu powitalnego. Jest to możliwość otrzymania 100% środków od pierwszego depozytu. Na konto bonusowe gracza może trafić nawet 1200 złotych.

Można to podsumować w kilku słowach – tyle, ile wyniesie pierwsza wpłata gracza na konto depozytowe, tyle znajdzie się u niego na koncie bonusowym. Aby dokonać obrotu tego bonusu za rejestrację w STS, wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie co najmniej 1.91, czyli dokładnie takim samym, jak w przypadku freebetu.

Kilka zakładów bez ryzyka

STS oferuje również zakłady bez ryzyka na swoje poszczególne sekcje, które posiada w ofercie. Chodzi mianowicie o Betgames, czyli zupełną nowość – możliwość obstawiania u bukmachera online gier kasynowych, takich jak poker, bakarat, czy wojna. Ale również o sporty wirtualne, czyli klasyczne dyscypliny sportowe, które rozgrywane są komputerowo.

sts aktualne promocje 2

• „Pewne 20” Betgames

Jeśli chodzi o Betgames, to każdy, kto założy konto gracza w STS, ma szansę na zwrot nawet 20 złotych w tej zakładce. Warunki skorzystania z bonusu są naprawdę proste. Wystarczy zagrać swoje pierwsze zakłady na Betgames po kursie minimum 1.90, a w przypadku, gdy kupony okażą się przegrane, to bukmacher wypłaci właśnie do 20 złotych przegranych stawek. Oczywiście w przypadku wygranych otrzymuje się przypisaną do zakładu kwotę.

• „Pewne 20” sporty wirtualne

Ostatnim z bonusów za rejestrację w STS jest 20 złotych bez ryzyka na sporty wirtualne. Zasady są bardzo podobne do tych, co w przypadku bonusu na Betgames. Każdy z graczy, który zdecyduje się założyć w STS konto, może skorzystać z tej promocji.

Wystarczy w ciągu pierwszej doby obstawiania sportów wirtualnych typować kupony z kursem minimalnym 1.90. Pod uwagę będzie brane pierwsze wydane 20 złotych. Wszystkie przegrane typy, do wskazanej kwoty w promocji, zostaną zwrócone na konto bonusowe gracza.

sts bukmacher online 3

100% do 1200 zł + freebet 29 zł