LVBET

lvbet bukmacher online 1
53 ratings
Bonus

100% do 1500 zł + freebet 20 zł

Najlepszy bonus

Freebet 20 zł bez depozytu za rejestrację!

W skrócie
  • Wpłaty: Blik, Dotpay, Tpay, Skrill, Przelewy24
  • Oferta: Solidna, ale bez fajerwerków
  • Freebet: Tak. Za rejestrację 20 zł
  • Minimalny depozyt: Od 10 zł
Obstawiam Obstawiam

Bonusy za rejestrację w LVBET są jednymi z najciekawszych na polskim rynku bukmacherskim. To właśnie z promocji i bonusów słynie ten bukmacher i mimo tylko czterech lat działalności, jest on w ścisłej czołówce firm bukmacherskich w naszym kraju. Jak one wyglądają i czym wyróżniają się spośród innych bonusów dostępnych na rynku? To wszystko znajdziecie poniżej.

Mistrzowski Pakiet Powitalny dla każdego

Na start weźmy pod lupę jeden z najlepszych bonusów za rejestrację w LVBET. Chodzi o powitalny pakiet, w którym każdy z graczy może otrzymać nawet 1500 złotych od dwóch pierwszych wpłat. Przy pierwszym depozycie jest to 100% bonusu do 1000 złotych – druga wpłata daje szansę na 50% do 500 złotych.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Dokładniej rzecz ujmując, gracze otrzymują 1% tego, co wpłacą na starcie. Minimalna kwota wynosi 50 złotych, a dzięki temu gracze otrzymają dodatkowy mnożnik – przy pierwszej wpłacie „x100”, a przy drugiej „x50”. Stąd tworzą się kwoty 1000 i 500 złotych. Oczywiście, jeśli wpłaca się mniej niż 50 złotych, to również bonus powitalny przysługuje – każdy otrzyma wtedy mnożnik x10 za wpłacone fundusze.
Żeby wypłacić otrzymany bonus należy postawić kupon kombi – minimum 3 zdarzenia, z kursem całkowitym przynajmniej 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję.

Bonus za rejestrację na sporty wirtualne

Jeśli jednak interesujesz się sportami wirtualnymi, to taki bonus za rejestrację w LVBET również istnieje. Każdy, kto fascynuje się wirtualną piłką nożną, czy wyścigami, może otrzymać bonus nawet 600 złotych od swojego pierwszego depozytu.

Warunkiem koniecznym jest oczywiście typowanie tylko sportów wirtualnych. Wystarczy przy rejestracji zaznaczyć, który z bonusów wybieramy. Aby wypłacić taki bonus potrzebny jest sześciokrotny obrót po kursie minimum 1.50.

Nie łączy się on z pierwszym depozytem „Mistrzowskiego Pakietu Powitalnego”. Co ciekawe – drugi taki depozyt już wchodzi w klasyczny bonus powitalny, więc środki również przysługują graczom, którzy wybrali promocję związaną ze sportami wirtualnymi.

lvbet bonus bez depozytu 2

Bonus bez depozytu – freebet

Każdy z nowych typerów może otrzymać również freebet w wysokości 20 złotych, czyli darmowe środki, które przekazuje bukmacher na początek przygody z obstawianiem dla nowych graczy. Wystarczy przy rejestracji potwierdzić, że chce się otrzymać taki bonus i pojawi się on po weryfikacji konta gracza na koncie bonusowym.

Jeśli chodzi o obrót takim bonusem, to jest on taki sam, jak w przypadku „Mistrzowskiego Pakietu Powitalnego”.

Freebet dla kibiców

Ciekawym bonusem za rejestrację w LVBET jest freebet, który przysługuje tylko nielicznym. Chodzi o 50 złotych dla wszystkich tych, którzy posiadają karnet na sezon 2019/2020 drużyn, które sponsoruje bukmacher.

Są to: Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Arka Gdynia, Widzew Łódź, Stal Mielec, oraz Wisła Kraków. Każdy, kto taki karnet posiada, musi wysłać jego zdjęcie bukmacherowi, a wtedy może liczyć na 50 złotych darmowych środków na konto bonusowe. Aby znalazł się on na koncie głównym gracza, należy dokonać czterokrotnego obrotu, po kursie minimum całego zakładu 1.75.

lvbet bukmacher online 3

100% do 1500 zł + freebet 20 zł