Fortuna

fortuna bukmacher online 1
65 ratings
Bonus

100% do 1000 zł + freebet 20 zł

Najlepszy bonus

Freebet bez depozytu + darmowy 125 zł zakład

W skrócie
  • Wpłaty: Payu, Tpay, Skrill, Neteller, Dotpay, karty kredytowe
  • Oferta: Bardzo rozbudowana, kursy - wysokie, FortunaTV
  • Freebet: Bonus bez depozytu (w pkt) + darmowy zakład bez ryzyka
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiam Obstawiam

Każda z osób interesujących się bukmacherką wie, że bez promocji trudno byłoby się przebić firmom bukmacherskim na rynku – stąd dzisiejszy temat – bonus za rejestrację w Fortunie. Zajmiemy się więc wszystkim tym, co jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce oferuje nowym graczom za samo założenie konta typera.

Wysoki bonus za rejestrację

Jak większość z bukmacherów na rynku, Fortuna oferuje swoim nowym, potencjalnym typerom 100% bonusu od pierwszej wpłaty. Zasady są banalnie proste – tyle, ile dany gracz przeleje środków na start, to równowartość tej kwoty otrzyma w formie bonusu za rejestrację w Fortunie.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

Bukmacher ten oferuje możliwość zgarnięcia nawet 1000 złotych. Oczywiście, żeby takie środki wypłacić, należy spełnić kilka warunków, które zostały określone w regulaminie takiej promocji. Jeśli chodzi o bonus powitalny, to należy dokonać czterokrotnego obrotu, po kursie minimalnym całego kuponu 1.90, a także z co najmniej trzema typami. Dopiero wtedy wszystkie środki bonusowe zostaną odblokowane i gracz będzie mógł wypłacić je na swoje konto bankowe.

Ciekawy freebet

Kolejnym z ciekawych bonusów za rejestrację w Fortunie jest niewątpliwie freebet, który rzadko można oglądać na polskim rynku bukmacherskim. W Fortunie każdy gracz, który założy konto otrzyma 2800 punktów w Klubie Fortuna Plus, co odpowiada 20 złotym darmowych środków na grę.

Ważne jest tutaj to, że bukmacher nie określił żadnych warunków obrotu – jeśli kupon będzie wygrany, środki od razu będą możliwe do wypłaty.
Warto jest zatrzymać się na moment przy Klubie Fortuna Plus. Jest to jeden z lepszych programów lojalnościowych na rynku.

Gracze za postawienie każdego kuponu otrzymują takie punkty, które w przyszłości można wymieniać na nagrody, w specjalnie przygotowanym e-shopie. Można tam znaleźć podwyższane kursy, zakłady bez ryzyka i wiele więcej ciekawych ofert od Fortuny. I to również wyróżnia ten freebet za rejestrację.

fortuna zaklad bez ryzyka 120 zl 2

Nie jest on czasowy, jak u innych – otrzymane punkty można zachować, aby później móc skorzystać z jeszcze korzystniejszych promocji, jakie daje bukmacher,

Zakład bez ryzyka

Ostatnim bonusem za rejestrację w Fortunie jest zakład bez ryzyka. Jest to nic innego, jak ubezpieczenie swojego pierwszego kuponu – w przypadku przegranego zakładu, bukmacher zwraca na konto gracza całą postawioną kwotę, ale maksymalnie do 100 złotych.

Dzięki temu typerzy mają możliwość pomyłki, ponieważ w tym przypadku mają jeszcze jedną szansę na wygraną. Tutaj również ów bukmacher online wyszedł wszystkim graczom na rękę. Otrzymane środki bonusowe również w tym przypadku nie mają żadnych obostrzeń.

Jednokrotny obrót, bez żadnych wymogów kursowych i pieniądze z ewentualnie wygranego kuponu znajdą się na koncie głównym gracza, co umożliwia od razu wypłatę na konto bankowe.

Oczywiście należy pamiętać, że Fortuna oferuje również wiele ciekawych promocji i bonusów dla stałych graczy – w tym chociażby happy hours, czyli +14% do ewentualnej wygranej. Warto jest z tego korzystać przy obrocie otrzymanych bonusów za rejestrację, ponieważ mogą znacznie ułatwić spełnienie narzuconych przez bukmachera wymogów.

fortuna bukmacher online 3

100% do 1000 zł + freebet 20 zł