Forbet

forbet bukmacher online 1
45 ratings
Bonus

100% do 2050 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Bonus za rejestrację - za instalację aplikacji

W skrócie
  • Wpłaty: Payu, Dotpay, Tpay, karty kredytowe
  • Oferta: Bogata jak na bukmachera z TOP5
  • Freebet: Brak
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiam Obstawiam

Czym charakteryzują się bonusy za rejestrację w Forbet? Jest to jeden z ciekawszych tematów dla wszystkich tych, którzy rozpoczynają przygodę z bukmacherką. Oczywiście wiele innych aspektów jest równie ważnych, jednak to promocje i bonusy przyciągają najwięcej nowych graczy.

Właśnie dlatego, każdy z bukmacherów musi dbać o tę sekcję. Jak to wygląda więc w Forbet?

#forBET2000

Jedyny, stałym bonusem za rejestrację w Forbet jest #forBET2000. Nietrudno się domyślić, że bukmacher ten daje możliwość nawet na 2000 złotych od trzech pierwszych depozytów. Pierwszy z nich daje szansę na 100% od wpłaty do 1000 złotych, druga wpłata, to 75% do 500 złotych, a trzeci depozyt to możliwość otrzymania 50% wpłaty do 500 złotych.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Jest to jeden z ciekawszych bonusów tego typu na całym rynku bukmacherskim. Zarówno kwota, czy ilość depozytów od których gracze mogą otrzymać bonus – budzą podziw. Do tego warto spojrzeć na możliwe do wykonania warunki, które trzeba spełnić, aby móc wypłacić środki.

Należy dokonać czterokrotnego obrotu, na kupony – SOLO z kursem minimalnym 2.0, lub kupony AKO z kursem całkowitym co najmniej 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia minimum 1.30.

Wtedy środki zostają przelane na konto główne gracza – czas jaki każdy otrzymuje na obrót bonusem wynosi 30 dni.

 

Zakład bez ryzyka – e-sport

W kwietniu bonusem za rejestrację w Forbet jest także zakład bez ryzyka na e-sport. Każdy z graczy może liczyć nawet na 100 złotych zwrotu, w przypadku, gdy kupon okaże się przegrany. Niestety promocja ta trwa tylko kilka dni i aby z niej skorzystać nie mamy zbyt wiele czasu.

Pocieszające jest jednak to, że takie promocje i bonusy w Forbet to praktycznie codzienność. Gdy skończy się jedna z takich promocji, wprowadzane są nowe – zarówno na sporty wirtualne, e-sport, czy klasyczne dyscypliny sportowe. Wszystko zależy od tego, co aktualnie dzieje się w świecie sportu – Forbet na to reaguje.

forbet-bonus-powitalny

Bonusy na sporty wirtualne

Bukmacher wyszedł również z rankingiem dla stałych graczy, co jest swego rodzaju programem lojalnościowym. Może nie jest to klasyczny bonus za rejestrację, jednak dzięki założonemu kontu w Forbet, każdy może wziąć w nim udział. Chodzi o ranking na sporty wirtualne.

Wszyscy ci, którzy interesują się tego typu rozrywką u bukmachera, muszą wnieść kupon z minimum trzema zdarzeniami na „WIRTUALNE I” i kursem pojedynczego zdarzenia przynajmniej 1.30, a wezmą udział w promocji. Na podstawie otrzymywanych punktów gracze zajmują odpowiednie miejsce w rankingu. Każda wydana złotówka to jeden punkt dla typera.

Co ciekawe, po każdym okresie rozliczeniowym (zwykle taki ranking trwa dwa tygodnie), aż 30. osób zostaje nagrodzonych freebetami na grę.

Pierwszej trójce przypadają kwoty – 5000, 3000, 2000 złotych, a dla porównania – miejsca 20-30 otrzymują po 50 złotych darmowych środków na grę. Otrzymane freebety podlegają specjalnym wymogom, zanim gracze będą mogli je wypłacić. Jest to czterokrotność obrotu otrzymanym bonusem, z kursem całkowitym minimum 2.0, a także kursem pojedynczego zdarzenia chociaż 1.20.

forbet bukmacher online 2

100% do 2050 zł za wpłatę