Etoto

etoto bukmacher online 1
19 ratings
Bonus

200% do 300 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Etotomania

W skrócie
  • Wpłaty: Blik, Przelewy24, Skrill, Dotpay
  • Oferta: Bardzo średnia, podobnie jak kursy czy ilość meczów
  • Freebet: Brak, choć mają 200% za wpłatę
  • Minimalny depozyt: 1 zł
Obstawiam Obstawiam

ETOTO na polskim rynku jest już około dekady. Niestety przez większość czasu mocno odstawał on od reszty, która ciągle się rozwijała, zostawiając tego bukmachera z tyłu. Wszystko zmieniło się jedna w ostatnich latach i po wielu zmianach – czy to związanych z ofertą, czy samym interfejsem strony – jest już naprawdę dobrze.

Strona bukmachera jest prosta, ale dzięki temu intuicyjna i łatwa w odbiorze. Pogrupowane zakładki z odpowiednimi odnośnikami ułatwiają poruszanie się po stronie w sposób niezwykle płynny. Jednym z najciekawszych aspektów ETOTO jest blog ekspertów.

W jego skład wchodzą najlepsi dziennikarze sportowi w Polsce, co mocno uatrakcyjnia całą stronę. Są to chociażby – Michał Pol, Mateusz Borek, Roman Kołtoń, czy Tomasz Smokowski. Dzięki takim osobom bukmacher ma na pewno najlepsze analizy na całym rynku.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Bonus za rejestrację Etoto

Bonusy od ETOTO są równie ciekawe. Na początek, każdy z graczy może otrzymać 200% od pierwszego depozytu do 200 złotych. Do tego dochodzą przeróżne promocje, jak freebety, czy bezpieczne zakłady, nie zapominając również o pakiecie VIP, czyli nagradzaniu najaktywniejszych i lojalnych graczy.
Oferta bukmachera jest dobrze rozbudowana, a wśród ciekawszych rzeczy warto wspomnieć o szerokiej ofercie na polską IV ligę. Poza tym zakłady zarówno przedmeczowe, jak i te na żywo – oczywiście po wysokich kursach.

etoto bukmacher online 2

200% do 300 zł za wpłatę