Betfan

Betfan bukmacher online 1
11 ratings
Bonus

100% do 3000 zł + darmowy zakład

Najlepszy bonus

100 zł darmowy zakład na start

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Przelew24, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana (dział Rozrywka) + wysokie kursy
  • Darmowy zakład: 100 zł na start bez ryzyka przegranej
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiam Obstawiam

Następny bukmacher online na polskim rynku z koncesją MF – czyli BETFAN.PL, rusza pewnie z ofertą dla typujących! Kod promocyjny już działa i można Tutaj go wykorzystać i co więcej zdobyć bonus za rejestrację w Betfan w kwocie 3000 zł na zakłady bukmacherskie!

To największy obecnie bonus przy zakładaniu konta dla nowo otwierających konta grających, jaki zastosujesz na ich stronie do typowania pod adresem www.betfan.pl

Zestaw bonusów jaki dostajemy przy rejestracji tworzy się z trzech dodatków od depozytu.
(niestety nie ma w tej chwili bonusu bez wpłaty – co niewątpliwie zmartwi regularnych łowców bonusów bukmacherskich w Polsce).

Bonus za rejestrację w Betfan

Bonus od pierwszego depozytu: 10% do 150 zł.
Dodatek od wtórego depozytu: 8% do 100 zł.
Premia od trzeciego depozytu: 5% do 50 zł.

Za początkowy depozyt w kwocie 1500 pln otrzymasz 150 zł! Przy wtórym depozycie w wielkości 1250 pozyskasz 100 pln, a przelewając 1000 pln za trzecim razem dostaniesz na konto premię 50 zł. Oczywiście można przelać skromniejsze kwoty. Zachowywać pamięć należy iż minimalny depozyt to 20 zł.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

By bonus za rejestrację w Betfan został włączony należy postawić min. 2 kuponiki AKO z kursem min 2.0. Wielkość z bonusu musi zostać obrócona 5 razy na AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem 1.2 i kursie całościowym min. 2.0.

Czy przytoczony bonus na początek za zarejestrowanie konta to coś super?

O ile chodzi o sumkę naturalnie tak, jednak procedury realizacji promocji nie są rewelacyjne.
Choć jeśli jesteś mocnym typerem a nie łowcą bonusów za rejestrację oraz grasz, przelewasz do firm bukmacherskich kapitał na typowanie to pozyskasz dodatek i go obrócisz, bukmacher podniesie Twoją nagrodę x10. I tutaj pierwotna wpłata do bukmachera zdoła wynieść i 1500 zł, wtóra 1000 zł, a trzecia 500 zł.

Czy warto?

Naturalnie tak! Jest to nowiuteńki bukmacher działający w sieci i na początku będzie raczej chciał Nas zdopingować nie jedynie ogromnym bonusem po rejestracji lecz i wysokimi kursami. Stąd o ile nie mamy tam jeszcze konta obstawiającego to wstąp na www.betfan.pl i aktywuj kod bonusowy BETFan (jak nazywają go typujący pojedynki przez internet) i sięgnij po nawet 3000 zł w dodatkach za uruchomienie konta oraz wpłatę.

 

BONUS BEZ DEPOZYTU

Jak prawie każdy nowy typer tak i my przewidujemy że za jakiś czas na stronce www.betfan.pl obejrzymy bonus bez wpłaty – w tej chwili jednak omawiany legalnie działający bukmacher wirtualny nie ma takiej akcji promocyjnej bukmacherskiej w planach – niemniej jednak tego nie wyklucza. Na tą chwilę możemy zrobić użytek z bonusu za depozyt w wysokości 3000 złotych (w tym miejscu uzyskasz kod bonusu).

betfan-bonus-na-start

Kody promocyjne u legalnych buków

W większości wypadków (tak jak to ma miejsce w przypadku www.lvbet.pl czy www.sts.pl) kod promocji BetFan nie jest Ci dodatkowo potrzebny bowiem natychmiastowo po wejściu na stronę www.betfan.pl bonus za rejestrację w Betfan zostanie automatycznie przyznany po początkowej wpłacie na konto gracza.

Odmiennie jest na przykład w serwisie internetowym www.efortuna.pl – gdzie wklepując hasło VIPKOD pozyskasz nie 100 zł w formie bezpłatnego zakładu a 120 zł. Tu jak zauważacie kod bonusowy ma sens o czym wskazane jest pomnieć podczas gdy zakładamy konto do zawierania zakładów wzajemnych w Fortunie.

Obstawianie bez podatku

Analogicznie jak na www.totolotek.pl tak i na www.betfan.pl możemy typować spotkania bez podatku – oznacza to dostajemy 14% więcej pod warunkiem iż nasz kuponik z co najmniej dwoma meczami będzię dobrze obstawiony.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Jak to działa …

Komponujesz swój kupon dodając wyłowione przez Ciebie dwa mecze, po czym Twoja wygrana na zakładach sportowych jest podwyższana o przedstawiony procent o ile odpowiednio obstawisz je on-line.

O bukmacherze…

Szefem BetFan Sp. z o.o. jest Piotr Sienkiewicz, współpracujący poprzednio z Totolotkiem oraz forBET. Licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w necie zdobyła ta jednostka dnia 29 października 2018 roku. Nr licencji tego legalnego bukmachera to PS4.6831.3.2018.

„Przed momentem” ten bukmacher internetowy zaczął działać, a już pojawiły się opinie iż to jedna z przyzwoiciej wyglądających stron do typowania meczów on-line. Kolorystyka mocno przyjemna dla oka powoduje że aż mamy chętkę by w tym miejscu typować mecze przez internet. Bukmacher, oprócz tego zadbał o doskonały rozkład witryny dzięki czemu wsio macie jak na dłoni.

Obsługa typujących którzy natrafili na problemy również jest na razie na należytym poziomie i w momencie kiedy pojawił się u Nas zator z wypłatą – rozwiązano go w kilka chwil.

Betfan bukmacher online 2

100% do 3000 zł + darmowy zakład